Jelcz PR 120M Tablice liniowe przednie

Jelcz PR 120M Tablice liniowe przednie

Nadbudówka przedniej części autobusu Jelcz PR 120M z zestawem tablic (kaset) liniowych ze starą numeracją i liniami z Tomaszowa Mazowieckiego

 

Całość leży u mnie już spory czas, czeka na odnowienie i wyeksponowanie, za namową kilku osób wstawiam zdjęcia tak jak wygląda w chwili obecnej.

 

Miałem boczną tablice, tylną, chciałem mieć też przednią, nie tylko same ramki (kasety) liniowe, lecz całość, więc postanowiłem jakiś czas temu zdobyć przednią, no i się udało, jest elementem nadwozia więc łatwo nie było.

 

 

Uruchomiłem oświetlenie i zamieszczam zdjęcia jak wyglądają podświetlone tablice w zaciemnieniu z zewnątrz i wewnątrz

 

Komentarze

Strony: 1
Andrzej

2020-09-30 09:10

Tabliczka to autentyk, dobre oko i słuszna uwaga (-: z powodu tego błędu zachowała się w stanie idealnym, gdyż nigdy nie była użyta, mam drugą z inną linią też nieużywaną bo ma błąd, reszte których posiadam są "po służbie"
marcin_f

2020-09-21 00:14

Ta tabliczka na górze to autentyk czy odtworzona? Bo zamiast „Dworcowa” na niej jest „Dorcowa”. Taka ciekawostka. A w ogóle to piękny kawał historii, szacun za uratowanie tego elementu naszej historii dla potomności 🖒
Rafał Goździk

2019-03-28 14:13

Super to wygląda a dawniej to fajnie wyglądało na tych jelczach 120 M jeszcze pamiętam te autobusy jak nimi do szkoły na Niebrów jeździłem.
Strony: 1